Yılmazlar GRUP

YILMAZLAR GRUP Faaliyet Alanları

YILMAZLAR GRUP’un faaliyet alanlarına ilişkin bilgilere aşağıdaki başlıklardan ulaşabilirsiniz.

İNŞAAT

Bina yapımı ile ilgili tesisat, imalat, nakliye, tamamlama, büyük onarım, restorasyon, çevre düzenlemesi, sondaj, yıkma, güçlendirme ve montaj işleri ile benzeri yapım işlerini firmamız bünyesinde müşterilerimize sunmaktayız.

İnşaat Firması

ALTYAPI İŞLERİ

Bir yerleşim yeri veya bir yapı için kanalizasyon, yol, su, elektrik, doğalgaz, peyzaj, ulaşım gibi tesislerin bakım onarım ve yeniden inşaa işleri firmamızın uzman ekipleri tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Altyapı Hizmetleri

DERE ISLAHI

Kentsel alanlardaki taşkınlar diğer doğal afetlerin meydana getirdiği zararlardan daha fazla zarara sebep olmaktadır.
Bu çalışmanın amacı, yerleşim yerlerindeki taşkınları önleyerek çevre halkının zarar görmemesini sağlamaktır.

Dere Islahı

TAŞ DUVAR

Taş duvar Ömerli, Bodrum, Kandıra, Çatalca bölgelerinden çıkarılan doğal taşlar ile uygulanmaktadır. Ustanın el becerisi ile kırılıp duvara kaplanarak yada tamamen taş ile uygulanır.

TAŞ DUVAR TÜRLERİ

  • Moloz Duvar
  • Kargir Duvar
  • Derzsiz Duvar
  • Şaşırtmalı Duvar
  • Rustik Duvar
  • Yontulmuş Duvar
  • Paket Duvar

Taş Duvar

DEKORASYON

Binalarınızın iç ve dış dekorasyonarı, işinin ehli uzman mimarlarımız tarafından müşterilerimizin istediği özellikler göze alınarak yapılmaktadır.

Kullanışlı ve modern tasarımlarla firmamız bu alanda kendini ispat etmiştir.

Dekorasyon

MOBİLYA

Yılmazlar Grup olarak kalite, konfor ve estetik unsurlarını ön planda tutarak, yatak odası, genç odası, dolaplar, giyinme odası, tv üniteleri, banyo & mutfak dekorasyonu, mağaza dekorasyonları ve mobilya aksesuarları satışı yapmaktayız.

Global trendleri takip ederek her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amaçlı, kişiye ve alana özel değişik renk ve konseptte ergonomik modellerin montajından satış sonrası desteğine kadar bir çok konuda destek sunuyoruz.

Siz yaşam alanlarınızda keyfinize bakın, tasarımı bize bırakın.

Mobilya

ÇATI İŞLERİ

Yapılarda dış etkenlerden korunmak için oldukça önemli olan çatılar, kaliteli malzemelerin kullanımı ve başarılı işçilik ile bu işlevi uzun süre sorunsuz sergileyebilmektedir.

Çatı alanında uzman olan firmamız sizlere bir çok farklı yapı türü için çatı sistemlerinin inşa edilmesinde profesyonel şekilde hizmet sunmaktadır.

Çatı İşleri

ÇELİK KONSTRÜKSİYON

Kuruluşundan bu yana bir çok projede yapısal çelik üretim ve montajları ile deneyim sahibi olmuştur.

Yüksek katlı bina projeleri ve endüstriyel projeler başta olmak üzere bir çok yapısal çelik projeleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Çelik Konstrüksiyon

İNŞAAT MALZEMELERİ [Nalburiye]

Firmamız aynı zamanda tüm inşaat malzemelerinin satışı konusunda da müşterilerine zengin seçenekler sunmaktadır, inşaat malzemeleri başta olmak üzere tüm hırdavat ürünleriyle müşterilerine sınırsız hizmet anlayışıyla nalburiye alanında hizmet vermektedir.

Nalburiye

PREFABRİK KONUT

Firmamız, kaliteli ve ekonomik yaşam alanlarında 30 yıllık tecrübesiyle en iyi prefabrik villa ve dubleks konutları, uzman mimar ve mühendisler eşliğinde özenle hazırlanmaktadır.

Prefabrik Konut